top of page

Beebiootuse pildistamine

 

 

Beebiootust pildistan igal aastaajal nii kodudes, fotostuudios, kui ka looduses.

 

Beebiootuse aeg on eriline aeg iga pere elus. Raseduse aega võib ju proovida kirjeldada, aga ega seda ikka päris täpselt ei mõista enne, kui seda ise kogeda.

Iga beebi perre saabumine muudab nii palju. Ei ole tähtis kas see on esimene, teine või koguni viies uus pereliige. Pildid selle aja jäädvustamisest ei ole armsad ainult teile vaid ka teie tulevasele lapsele. 

Kuigi tulevase ema enesetunne ei pruugi sel ajal alati just imeline olla, siis minu arust on iga naine raseduse ajal imeliselt ilus. Panen lapseootuse pildistamisel keskmesse alati ema, kuid jäädvustan seda aega keskendudes peresuhetele. Soovin, et ka beebi näeks, kui ilusad ja soojad suhted olid tema vanemate ja õdede-vendade vahel juba enne tema sündi. 

Üks beebiootuse pildistamise sessioon kestab keskmiselt tund aega. Igal beebiootuse sessioonil valmib pilte vähemalt 35. Pildid saadan teile allalaadimiseks veebialbumis umbes 3 nädalat peale meie kohtumist.

Suurema osa ajast pildistan perepilte Tallinnas ja Harjumaal, aga aeg-ajalt ka Setomaal ning suurima rõõmuga tulen avastama ka teisi kauneid paiku.

Tutvu fotograafi teenuse hinnakirjaga beebiootuse pildistamisel.

bottom of page