top of page

Mulle meeldib, kui saan oma piltidega tekitada häid emotsioone

Nii kaua, kui ma ennast mäletan, on mulle alati meeldinud pildistada. Juba päris väiksena oli mul igal pool „seebikarp“ kaasas ning alati olen ma olnud üritustel see, kellel ei lähe meelset mõni pilt mälestuseks teha. Ma väga hindan neid emotsioone, mida jäädvustatud fotod hiljem suudavad esile tuua.

 

Ometi ei osanud ma näha, et sellest hobist kunagi töö võiks saada. Nii õppisin ma peale keskkooli turundust ja magistriõppes organisatsioonikäitumist ning kui mõned Hispaanias rändamise aastad välja arvata, siis peaaegu kolmekümne aastaseks saamiseni nendel aladel ka kontoritööd tegin.

 

Siis aga sündis Adeline ja kohe varsti ka Josephine ning mul oli võimalus jääda koos nendega koju. Neid absoluutselt iga päev pildistada ja mõelda elu üle järele. Adeline on nüüd üheksa aastane ja nii võin ma öelda, et lapsi olen ma pildistanud igapäevaselt täpselt sama kaua.

 

Ükskord „päris kaameraga“ pildistades tundsin, kui õnnelikuks see mind teeb ja kui väga ma just selle alaga edaspidi tegeleda tahaks.

Tundus loomulik, et pildistan just lapsi ja peresid ning tähtsaid pereüritusi, sest sellega ma ju viimased aastad igapäevaselt tegelenud olen. Ma tõesti leian, et perepildid erinevates elujärkudes on hindamatu väärtusega. Lisaks armastan ma laste siirast olekut ning neilt on nii palju õppida - nende rõõmud pisikestest asjadest ja oskus olla hetkes. 

Mulle meeldib, kui saan tekitada häid emotsioone ning oma piltidega, teie kõige armsamatest inimestest ja ilusatest hetkedest, saan ma just seda teha.

 

Lapsed on oma loomult püsimatud ja spontaansed ning nende hetkede kvaliteetne jäädvustamine vajab oskusi. Nii, et algas õppimine. Tänaseks olen ma läbinud mitmeid fotograafia kursuseid nii Eestis, kui ka välismaal ning hoian ennast mitmes kanalis uudistega kursis, sest mida enam ma õpin, seda enam tahaks ju teada.

 

Ma tõesti armastan oma tööd ja hindan väga oma kliente. Iga perekond on imeline ja igal perel on ka nii palju ilusaid hetki. Ma olen väga tänulik, kui saan teiega tuttavaks ja jäädvustada teie kõige kallimate tähtsad hetked.

 

 

 

 

Aga selline ma olen. 

Oma tütardega. Suvel 2019. 

_DSF3931.jpg
bottom of page