Hinnad Tallinnas ja Harjumaal

Pildistan beebisid, rasedustlapsi, peresid (sh. koduloomi), laste sünnipäevasid ja pidusid, lasteaia (lõpu)pidusid, etendusi ja muid üritusi. Minu galeerist leiad pilte üritustest mängutubades, kodudes, õues ja lasteaedades.

Pere pildistamine õues ja kodus kestab umbes tund aega, sisaldab see vähemalt 60 järeltöödeldud fotot ja maksab 180 €

Pere pildistamine stuudios kestab umbes 45 minutit, sisaldab vähemalt 50 järeltöödeldud fotot ja maksab 180 €

 

Lasteürituste pildistamise puhul sõltub hind jäädvustamise ajast: esimene tund on 100 € ning iga järgnev tund 70 €. Tunni aja sisse mahub umbes 100 järeltöödeldud fotot.

Lasteaiapidude ning teiste pidulikemate ürituste pildistamise puhul sõltub hind jäädvustamise ajast: esimene tund on 150 € ning iga järgnev tund 70 €. See sisaldab ka rühma-, pere- ja sõbrapilte. Tunni aja sisse mahub umbes 100 järeltöödeldud fotot. Suuremate pidude puhul tulen enne üritust peopaika ka üle vaatama.

Pildigaleriid saadetakse teile e-kirjaga ning sealt saab neid ükshaaval või korraga omale arvutisse laadida. Galeriid saate jagada ka kõikide lähedastega.

Kui teie perel jääb ühe aasta sisse minuga koos mitu pildistamist, siis igale järgmisele pildistamisele kehtib 10% soodustust (soodustus lahutatakse kehtiva hinnakirja hindadest).

 

Harjumaalt väljasõidul hind kokkuleppel.