top of page

Hinnad Tallinnas ja Harjumaal

Pildistan beebisid, rasedustlapsi, peresid (sh. koduloomi), laste sünnipäevasid ja pidusid, lasteaia (lõpu)pidusid, etendusi ja muid üritusi. Minu galeerist leiad pilte üritustest mängutubades, kodudes, õues ja lasteaedades.

Perepildistamine õues, kodus või fotostuudios kestab umbes tund aega. Sisaldab see  vähemalt 35 järeltöödeldud fotot ja hinnaks on 240 €.

Lasteürituste pildistamise puhul sõltub hind jäädvustamise ajast:

esimene tund on 150 € ning iga järgnev tund 100 €. Tunni aja sisse mahub umbes 80 järeltöödeldud fotot.

Lasteaiapidude, firmapidude ning teiste pidulikemate ürituste pildistamise puhul sõltub hind jäädvustamise ajast: esimene tund on 190 € ning iga järgnev tund 100 €. See sisaldab ka rühma-, pere- ja sõbrapilte. Tunni aja sisse mahub umbes 80 viimistletud fotot. Suuremate pidude puhul tulen enne üritust peopaika ka üle vaatama.

Fast track - võtan pildid järeltöö järjekorras ette ning album valmib kolme päevaga 55 €.

Pildigalerii saadan teile e-kirjaga ning sealt saab fotod ükshaaval või korraga omale arvutisse laadida. Galeriid saate jagada ka kõikide lähedastega.

Soovitud piltidest on võimalik lisaks tellida kvaliteetsed ja tuhmumiskindlad paberfotod.

Kui teie perel jääb ühe aasta sisse minuga koos mitu pildistamist, siis igale järgmisele pildistamisele kehtib 10% soodustust (soodustus lahutatakse kehtiva hinnakirja hindadest).

 

Harjumaalt väljasõidul hind kokkuleppel.

bottom of page