Võta ühendust, kui otsid fotograafi Tallinnas või Harjumaal!

Candid Moments OÜ
Reg. kood 14613309

Säravad pildid lasteürituste siirastest emotsioonidest!

Pildistan erinevaid lasteüritusi - laste sünnipäevapidusid, lasteüritusi mängutubades, koduseid -ja aiapidusid, lasteaiaüritusi.

Olen ise kahe lapse ema ja käinud väga paljudel laste pidudel. Tean, et need peod on tohutult vahvad, täis erinevaid emotsioone ja ootamatusi, lastevanematel on seal aga nii-ii-ii palju tegemist! Tihtipeale ei tule meeldegi haarata kaamera järgi, et jäädvustada need rõõmsad ja olulised hetked pildile. Kui peol on inimene, kellel pole muud ülesannet, kui püüda kõik need hetked kinni, saab jäädvustatud rohkem.

Lastepidudel on tihti pildistamiseks keerulised situatsioonid. Lapsed vuhisevad ringi nagu väikesed sportlased ja valgusolud ei ole kiita. Fotograafil on selleks sobiv kaamera ja teadmised, kuidas sellises olukorras kaunid ja ehedad fotod jäädvustada.

Kui peol on professionaalne fotograaf, on lapsevanemal rohkem aega ennast hästi tunda, sõprade ja lähedastega suhelda ja pidu nautida. Lisaks võimaldab see lapsevanematel endil koos lastega pildile jääda.

Minu jaoks on väga oluline, et lapsed tunneksid ennast minu juuresolekul hästi. Ma püüan alati leida lastega ühisel keele nendega suheldes. Me mängime ja lõbutseme koos. Niimoodi saavad pildile püütud ehedad naeratused ja siirad pilgud.

Üks tund lasteürituse pildistamist sisaldab umbes 100 järeltöödeldud fotot. Piltide arvu ma ei piira. Kui tuleb palju toredaid pilte, siis teen kõik valmis. Soovikorral pildistame üritusel ka portree - ja perepilte.

​Ürituse pildid valmivad nädala jooksul peale jäädvustamist, kui emotsioonid on veel värsked. Galerii piltidest saadetakse teile e-kirjaga ning sealt saab neid ükshaaval või korraga omale arvutisse laadida. Kõik on väga mugav.

Tutvu fotograafi teenuse hinnakirjaga laste pidude, lasteürituste ja sünnipäevade pildistamisel.​