top of page

Säravad pildid lasteürituste siirastest emotsioonidest!

Pildistan erinevaid lasteüritusi - laste sünnipäevapidusid, lasteüritusi mängutubades, koduseid -ja aiapidusid, lasteaiaüritusi.

Kui peol on professionaalne fotograaf, on lapsevanemal rohkem aega ennast hästi tunda, sõprade ja lähedastega suhelda ja pidu nautida. Lisaks võimaldab see lapsevanematel endil koos lastega pildile jääda.

Minu jaoks on väga oluline, et lapsed tunneksid ennast minu juuresolekul hästi. Ma püüan alati leida lastega ühisel keele nendega suheldes. Me mängime ja lõbutseme koos. Niimoodi saavad pildile püütud ehedad naeratused ja siirad pilgud.

Üks tund lasteürituse pildistamist sisaldab umbes 80 järeltöödeldud fotot. Piltide arvu ma ei piira. Kui tuleb palju toredaid pilte, siis teen kõik valmis. Soovikorral pildistame üritusel ka portree - ja perepilte.

​Ürituse pildid valmivad nädala jooksul peale jäädvustamist, kui emotsioonid on veel värsked. Galerii piltidest saadetakse teile e-kirjaga ning sealt saab neid ükshaaval või korraga omale arvutisse laadida. Kõik on väga mugav.

Tutvu fotograafi teenuse hinnakirjaga laste pidude, lasteürituste ja sünnipäevade pildistamisel.​

bottom of page