Võta ühendust, kui otsid fotograafi Tallinnas või Harjumaal!

Candid Moments OÜ
Reg. kood 14613309

Laste- ja perefotod väljas

Minu arvates saab kõige toredamad perepildid just mõnusalt koos aega veetes. Perepildistamine on lõbus!

Mina olen märganud, oma perepilte tagasi vaadates, et hindan enim just neid fotosid, kus oleme päriselt meie. Mitte ainult meie välimus, vaid ka meie olemus. Mulle meeldib, kui pildid kiirgavad neid päriselu ilu ja suhteid, mis pereliikmete vahel on- soojus, armastus, hoolimine. Seda, kuidas me koos naerame ja lõbutseme, aga ka seda, milliseid tempe pere pisemad teha armastavad või mille vastu nad huvi tunnevad. Nii püüan just neid, iga pere ilusaid hetki, ka oma fotodele jäädvustada.

Soovitan väljas pildistamiseks valida sellise koha, mis teid kõnetab. Kas see on siis pigem rannaäär, mõni metsatukk, raba, park või hoopis linnatänavad.

Ma suurima hea meelega juhendan ja suunan teid, kuid koos paneme pildid elama ja te saate piltidel olla teie ise.

Laste- ja perefotod teie kodus

Kodused fotosessioonid on nii vahvad. Tulen hea meelega teile külla ja jäädvustan teid kodus toimetamas. Kodus saate olla täpselt nii, nagu teile meeldib. Lapsed tunnevad ennast mõnusalt ja liigume teie tempos.​

Kodusessiooni suureks plussiks on ka see, et te ei pea kuhugi minema. Pere saab lihtsalt nautida koosolemist ja oma kodust rahulikku keskkonda ning mina püüan teie lihtsad, kuid samas nii tähtsad, hetked pildile.

Kodusessioon tuleks planeerida päeva sellesse ossa, kus me saame kasutada päevavalgust. Pisikeste pereliikmetega tuleb ikka ootamatusi ette, kuid püüame planeerida fotosessiooni aega, mil kõik tunnevad end hästi, kõhud on täis ja väsimus pole veel jõudnud peale tulla.

Kui teil on soovi, siis liigume tubaselt peresessioonilt ka õue ja pildistame mõned armsad pildid ka teie hoovis või koduümbruses.

Pean oluliseks, et lapsed tunneksid ennast minu juuresolekul hästi. Püüan leida lastega ühise keele nendega suheldes. Me mängime ja lõbutseme koos. Niimoodi saavad pildile püütud ehedad naeratused ja siirad pilgud.

Laste- ja perefotod stuudios

Perepilte on võimalik jäädvustada ka fotostuudios. 

Stuudio puhul on suurimaks plussiks see, et pildistada saab iga ilmaga ning vajadusel saab ka kasutada parimat lisavalgustust.

Mina olen valinud stuudio, mille sisustus on kodune ja mõnus ning aitaks luua loomulikke, säravaid ja elulisi perepilte. 

Stuudios on suurepärane pildistada ka jõulumeeleolulisi perepilte, sest sel ajal on seal ka vastavalt dekoreeritud jõulunurk. 

Tutvu fotograafi teenuse hinnakirjaga laste ja perede pildistamisel.

Pisibeebide pildistamine

Beebisid pildistan ma teie kodus. Kodune sessioon on soe, armas, turvaline ja rahulik.

Pildistan nii beebit üksinda, kui ka sidet pereliikmete vahel. Kui peres on veel õdesid ja vendi, siis jäädvustame hetked koos nendega esimesena.

Kui teile tundub, et teie kodu on pisut sassis, siis sellepärast ei pea üldse muretsema. Te ju ikkagi saite alles beebi. Ma tean väga hästi, mida see tähendab! Fotosessioonil aitan ka ise asju sättida niimoodi, et kõik jääks ilus ja loomulik. Kõige olulisem on, et valgus aknast meie juurde pääseks.

Kui ilm on selleks sobiv ning beebi ja ka kõik teised pereliikmed ennast mugavalt tunnevad, siis saame oma fotosessiooniga liikuda ka õue.

Tutvu fotograafi teenuse hinnakirjaga vastsündinute ja beebide pildistamisel.