top of page

Laste- ja perefotod

Pildistan lapsi, vastsündinud beebisid ja peresid linnas, ​looduses, fotostuudios ja kodudes. 

 

Minu arvates saab kõige toredamad perepildid just mõnusalt koos aega veetes. Perepildistamine on lõbus!

Olen märganud, oma perepilte tagasi vaadates, et hindan enim just neid fotosid, kus oleme päriselt meie. Mitte ainult meie välimus, vaid ka meie olemus. Mulle meeldib, kui pildid kiirgavad neid päriselu ilu ja suhteid, mis pereliikmete vahel on- soojus, armastus, hoolimine. Seda, kuidas me koos naerame ja lõbutseme, aga ka seda, milliseid tempe pere pisemad teha armastavad või mille vastu nad huvi tunnevad. Nii püüan just neid, iga pere ilusaid hetki, ka oma fotodele jäädvustada.

Pean oluliseks, et lapsed tunneksid ennast minu juuresolekul hästi. Püüan leida lastega ühise keele nendega suheldes. Me mängime ja lõbutseme koos. Niimoodi saavad pildile püütud ehedad naeratused ja siirad pilgud.

Ma suurima hea meelega juhendan ja suunan teid, kuid koos paneme pildid elama ja te saate piltidel olla teie ise. 

Üks pildistamise sessioon kestab keskmiselt tund aega. Igal peresessioonil valmib pilte vähemalt 35. Perepildid saadan teile allalaadimiseks veebialbumis umbes 3 nädalat peale meie kohtumist.

Suurema osa ajast pildistan perepilte Tallinnas ja Harjumaal, aga aeg-ajalt ka Setomaal ning suurima rõõmuga tulen avastama ka teisi kauneid paiku.

Tutvu fotograafi hinnakirjaga perepildistamistel

bottom of page