top of page

Persoonibrändi - ja turundusfotod

Pildistan fotosid Sinu tegemiste tutvustamiseks. Leiame koos õige pildistiili, mis aitab Sinu eripärad esile tuua ja soovitud klientidele silma jääda.

Persoonibrändi fotod Sinu kodulehele ja sotsiaalmeediasse, äriportreed, turundusfotod.

Kaunid ja ainulaadsed fotod on võtmetähtsusega Sinu loo jutustamisel, ettevõtmiste tutvustamisel ja klientidega sideme loomisel.

Persoonibrändi fotosessioonid on mõeldud ettevõtetele ja ettevõtjatele, kes soovivad endast ja oma tegemistest fotosid, mida kasutada turunduslikel eesmärkidel. Persoonibrändi fotosessioonil valmistab ühtne ja just Sinu olemust tutvustav galerii fotodest, mida saab igal ajal kasutada oma tegemiste tutvustamiseks ja usalduse loomiseks. 

Persoonibrändingu fotosessioon on vähem ametlikum, kui ametiportree pildistamine. See keskendub Sulle või Sinu toodetele/teenustele. Pisut mõlemale. Fotodega näitad oma klientidele, kes on ettevõtmise taga ning sellega kasvatad usaldust ja lood sideme oma jälgijaskonnaga.

Persoonibrändi - ja turundusfotode fotosessioon on Sulle, kui...

Sa soovid omanäolisi fotosid, mida kasutada oma kodulehel, sotsiaalmeedias enda ja oma tegemiste tutvustamiseks.

Sulle ei piisa klassikalisest ametiportreest- soovid, et fotod peegeldaksid Sinu olemust ja tutvustaksid inimest, kes on Sinu brändi taga.

Sul kulub liiga palju aega, et leida fotosid, millega oma ettevõtmisi ja ennast tutvustada.

Soovid, et Sinu kodulehekülg koosneks just Sulle loodud unikaalsetest fotodest.

Soovid aktiivselt hakata tegelema turunduse ja müügiga ning vajad selle jaoks sobivat pildivalikut.

Sa lihtsalt ei jaksa ja ei soovi enam koguaeg oma telefoniga pilte turundamiseks klõpsata.

Kirjuta mulle, millised on Sinu vajadused turunduspiltide osas. Kirjuta ka siis, kui Sa täpselt ei tea, mida Sa vajada võiksid. Hea meelega mõtlen Sinuga kaasa. 

Tagasiside

kaia-done-01.jpg
Maiwistikturundusfoto.jpg

Mai-Liis Kivistik

Helen omab uskumatult head silma loomulikkusele ja detailide. Ta suudab alati fotodele jäädvustada tõelise tunde. Soovitan teda kõigile, kes otsivad andekat ja pühendunud fotograafi, kes tõesti teeb oma tööd kirega.
bottom of page