top of page
  • Writer's pictureHelen

Sõbrakuu pakkumine
Kui sa juba tead, et soovid sel aastal oma pisikese sünnipäeva ilusad hetked lasta fotograafil pildile püüda, siis on praegu suurepärane aeg broneerida selleks fotograaf! Veebruarikuus on peo jäädvustamine sõbrahinnaga 115 €.


Isegi kui lapse sünnipäev on alles poole või rohkema aasta pärast ja sa täpselt ei tea veel, millisel päeval te seda tähistada planeerite, siis paneme kirja kõige tõenäolisema päeva ning mina hoian päev siia-sinna ka veel mõnda aega oma graafiku vabana. Panen omale kirja, et kui ükskord sünnipäev kätte jõuab, pildistan pidu pakkumise hinnaga.


Mida see pakkumine sisaldab?


  • Lapse pidu saab jäädvustatud alates peo algusest kuni tordi lahti lõikamiseni. Tavaliselt on see siis kaks tundi või natuke vähem/rohkem (maksimaalselt 3 tundi). See annab ka vanematele mugavuse valida vastavalt peo meeleolule hetke, millal torti pakkuda. Mina pildistan selle hetke igal juhul ära. Minu kogemused on näidanud, et kõige vahvamad pildid saab kätte just selles vahemikus.

  • Piltide hulgast leiate nii pilte peo kulgemisest, portree -ja ka sõbra ning perepilte. Enne pidu räägime perega ka läbi, kas on mingisuguseid erisoove või eelistusi, millest võiksin lähtuda.

  • Lingi piltidega saadan teile nädala jooksul peale sünnipäevapidu. Sealt on võimalik vaadata kogu galeriid, laadida alla üksikuid pilte või nupuvajutusega laadida alla kogu album. Samuti saate seda albumit soovi korral jagada ka oma lähedastega. Kõik on väga mugav.

  • Pakkumine kehtib sünnipäevadele, mida tähistatakse sel aastal, kuid fotograafiga on pildistamine kokku lepitud veebruaris.


Küsimuste korral kindlasti kirjutage mulle!❤


Hoiame oma sõpru! ❤
117 views0 comments

Comments


bottom of page