top of page
  • Writer's pictureHelen

Jõulupildistamine stuudios


Adeline perefotograafiga jõulunurgas fotostuudios
Jõulupildistamine fotostuudios

Hei!


Stuudio 24's on üles saanud jõulunurgad ning järgmisel nädalal alustan jõulupildistamistega!


Ma kuidagi väga tundsin, et tahaks teha perepilte pisut erinevas jõuluümbruses, kui tavaline kuusepuu ja kuuseehete küllus ning kui Albert Stuudio 24'st mulle oma jõulunurga nägemusest rääkis, siis meel rõõmustas! See ongi ju see, mida ma soovisin, piisavalt jõulumeeleolu, aga mitte nii tüüpiline. Ma loodan, et teile meeldib samuti selline pisut tagasihoidlikum, minimalistlik ja Skandinaavia stiilis jõulunurk, mis laseb teie perel selle keskel mõnusasti särada.


15. november on selline päev, kus ma terve päeva plaanin fotostuudios veeta ning jõulusessioonidele pühenduda. Stuudio asub Tallinna kesklinnas Pärnu mnt 154.


Minuga on ühendust võtnud pered, kes on huvi tundnud ka minisessioonide vastu ning otsustasin selle võimaluse üheks päevaks tekitada. Nii siis, 15. novembril pakun ma kahes pikkuses jõulusessioone:


Sessioon 40 minutit, 35 fotot on 145 €

Sessioon 20 minutit, 15 fotot on 75 €


Igale jõulusessioonil osalenud perele on mul ka mõnus soojendav kingitus! 🙂


See pakkumine kehtib vaid 15. novembri pildistamistele.


20-minutiliste sessioonide kohta soovin lisada, et need sobivad pigem suuremate lastega peredele, või siis täitsa pisikestele beebidele. Tavaliselt nii kipub olema, et eelkooliealised lapsed vajavad tutvumiseks ja üles soojenemiseks pisut rohkem aega. Et me vahvad hetked ja ehedad emotsioonid ikka pildile saaksime, soovitaksin pigem pikemat pildistamist. Iga lapsevanem tunneb oma pisikesi kõige paremini ning kui te usute, et piisab ka 20-st minutist, siis paneme selle kindlasti toimima. :)


Eile hüppasin ma möödaminnes fotostuudiost läbi koos oma tütardega ning tegin mõned pildid, et ka teie juba näha saaksite, milline meeleolu stuudios on. Mõned detailid on veel valmimisel, aga enamvähem selline, nagu allolevatel piltidel, see kõik tuleb.


Nagu alati, on oma lapsi ikka kõige keerulisem planeeritult pildistada. Mul oli esialgu plaan Josephinele juustesse sättida jõulumustris peavõru, kuid noor daam nõustus vaid oma lemmiku lillepärjaga, sest tema lemmik aastaaeg on ikkagi suvi! Mis seal ikka, ongi temalik. Ja siin on stuudios olev jõulukiik:Valges jõulunurgas on äge raudkelk, lahedad jõulupakid, kuuseehted ja tore potipuu:Tumedas jõulunurgas on taustaks megaäge Saami koopamaalingus kuusepuu, padjad, kingipakid ning soovikorral ka särav kitseke. Kes oskab sellelt kingipakilt välja lugeda salajase tervituse?
Tahaks väga teada, mis teie arvate sellest jõulustuudiost! Kirjutage mulle, kas teile meeldib või kui tunnete hoopis, et midagi võiks veel olla! :)


Ja muidugi võtke minuga ühendust, kui on küsimusi või soovid koos perega jõulupildistamisele tulla! Loodan teie perega tutvuda või taaskohtuda! ❤️🎄Ootan teid stuudio jõulunurka pildistama!
Perefotograafiga jõulustuudiosse pildistama!


Comments


bottom of page